Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

qepe

Alarmi: Qepët e importuara nga ky vend, përgjegjëse për shpërthimin e salmonelës në 37 shtete

Qendrat për Kontrollin dhe Parandalimin e Sëmundjeve në SHBA po u kërkojnë qytetarëve të kontrollojnë qepët e tyre pasi shpërthimi i salmonelës ka infektuar...

E paralajmëroi Braçe, Shoqata e Fermerëve të Divjakës vendos të rrisë çmimet e qepës dhe patates

Zv.Kryeministri Erion Braçe ditën e djeshme foli për vjedhjen që u bëhet fermerëve të Divjakës, pasi qepa dhe patatja blihen me çmime të ulëta...

Ministrit i publikojnë videon skandaloze, fërkon sytë me qepë për të xhiruar mesazhin emocional

Ministri izraelit i Punëve të Brendshme, Aryeh Deri është vendosur në shënjestër të kritikave të shumta në opinion, pasi në një video të publikuar...

Lajmet e fundit