Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

qeni i vjedhur

Qytetari në Vlorë paralajmëron zonjat: Më keni marrë qenin padashje, ma ktheni ose… (FOTO)

Fenomeni i vjedhjes është kthyer në një shqetësim për qytetarët e Vlorës dhe jo vetëm. Një person ka njoftuar se dy zonja i kanë...

Lajmet e fundit