Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

qendra e masazhit

EMRI/ Qendrën e masazhit e shfrytëzonte për prostitucion, arrestohet 29 vjeçari në Tiranë, procedohet punonjësja

Policia ka arrestuar 29 vjeçarin Ardit Buçi në Tiranë, pasi shfrytëzonte qendrën e masazheve që administronte për aktivitet prostitucioni. Ndërkohë, është proceduar në gjendje të...

Historia e trishtë e studentes ekselente, gazetarja: Policia e kapi në qendrën e masazhit! Çfarë e shtyu mjeken e ardhshme drejt prostitucionit?

Qendrat e masazhit të kthyera në vatra prostitucioni, janë kthyer në një fenomen shqetësues dhe për Policinë e Shtetit. Ditët e fundit janë goditur...

Lajmet e fundit