Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

qemal shabani

Një i VDEKUR nga aksidenti i tmerrshëm në Fushë-Krujë, dy të plagosurit me urgjencë në spital (EMRAT)

Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i aksidentit tragjik që ndodhi sot në orën 22:00 në Tapizë të Fushë-Krujës. Dy makina...

Lajmet e fundit