Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

qemal bici

U vra nga bashkëshorti me sëpatë në Librazhd, flet me lot në sy nëna e Menturie Bicit: Më këputi shpirtin, 100 mijë herë e...

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë në Librazhd, ku Qemal Bici vrau me sëpatë bashkëshorten e tij, Menturie Bicin, dhe më...

Vrau bashkëshorten me sëpatë në Librazhd dhe më pas veten, ja çfarë thoshte disa muaj më parë Qemal Bici (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë trondi dje Librazhdin, por jo vetëm, ku Qemal Bici vrau me sëpatë bashkëshorte, Menturie Bici dhe më pas i dha...

Vrasja tragjike në Librazhd, djali i çiftit sheh skenën makabër dhe e nisin drejt ambulancës (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme Librazhdin, ku Qemal Bici vrau më sëpatë gruan e tij Mendurie Bici dhe më pas vrau...

EMRAT/ Ky është burri që masakroi gruan me sëpatë dhe më pas vari veten te pema afër shtëpisë, mamanë e pajetë e gjetën fëmijët

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot në mbrëmje në fshatin Dragostunjë, 12 kilometra larg qendrës...

Lajmet e fundit