Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

qellojne me arme

Pronari i shtëpisë në Lundër telefonon policinë: Ejani se më qëlluan banesën me armë

Policia e Tiranës njofton mediat se mbrëmë në darkë shtetasi SH.B., ka telefonuar sallën operative dhe ka bërë një denoncim. Ai ka thënë se...

E rëndë në Peshkopi, 3 vëllezër qëllojnë me armë një 23-vjeçar, i plagosuri në gjendje të rëndë te Trauma (DETAJE)

Foto ilustruese Një ngjarje e rëndë raportohet nga Dibra, ku tre vëllezër kanë qëlluar me armë në drejtim të një 23-vjeçari. ...

Lajmet e fundit