Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

qëllohet me thikë dhe vdes 13 vjeçari

E RËNDË/ Sherr mes të rinjve, qëllohet me thikë dhe vdes 13 vjeçari

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa është arrestuar dhe autori.  

Lajmet e fundit