Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

qarku tirane

Kolegji Zgjedhor “kopsit” edhe Tiranën, nuk ka zgjedhje të reja, bie kërkesa e LSI, PD dhe e Vetëvendosjes për ripërsëritjen e 25 prillit

Kolegji Zgjedhor rrëzon kërkesën e LSI, PD dhe kandidatit të Lëvizjes Vetëvendosje në Tiranë, Boiken Abazi, për përsëritjen e zgjedhjeve të 25 prillit në...

PD, LSI dhe kandidati i Vetëvendosjes në Kolegjin Zgjdhor, kërkojnë përsëritjen e zgjedhjeve në Tiranë; Bie kërkesa e demokratëve për përjashtimin e gjyqtarëve

Kolegji Zgjedhor është mbledhur sot për të shqyrtuar ankimimet e Partisë Demokratike dhe Levizjes Socialiste për Integrim për zgjedhjet e 25 prillit, në qarkun...

KAS rrëzon kërkesën e kandidatit të Vetëvendosjes për pavlefshmërinë e zgjedhjeve në Tiranë; Nis shqyrtimi i kërkesës së PD për ripërsëritjen e zgjedhjeve në...

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ, rrëzon kërkesën e kandidatit të pavarur Boiken Abazi, i cili kërkoi që të shpalleshin të pavlefshme zgjedhjet...

KAS rrëzon kërkesën e PD për 19 prova shtesë për zgjedhjet në Tiranë, bien dhe ankesat e kandidatit të Vetëvendosjes për pamjet e kamerave

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve ka vendosur të administrojë provat e paraqitura sot nga PD, LSI dhe kandidati i pavarur Boiken Abazi, për zgjedhjet...

Nis seanca në Komisionin e Ankesave: PD, LSI dhe Boiken Abazi kërkojnë përsëritjen e zgjedhjeve për Qarkun e Tiranës

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ, ka nisur pak minuta më parë seancën e radhës për të shqyrtuar ankesat e tre subjekteve politike,...

Me EMRA dhe FOTO, Policia e Shtetit publikon listën me 22 më të kërkuarit e Tiranës

Policia e Shtetit ka publikuar listën e 22 personave më të kërkuar në qarkun e Tiranës. Përmes një njoftimi në...

Lajmet e fundit