Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
54 %
2.6kmh
0 %
Mar
27 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

qarku korce

KAS i “vuri vulën” zgjedhjeve në Korçë, PD sulmon anëtarët: Shërbëtorët e Edi Ramës mbyllën sytë për të mbrojtur regjimin Rama-Doshi

Nënkryetari i PD Edmond Spaho, sulmon anëtarët e Komisionit të Ankesavëe dhe Sanksioneve në KQZ, të cilët sot vendosën që të rrëzojnë kërkesat e...

PD dhe LSI dështojnë edhe në Korçë, KAS rrëzon kërkesën për përsëritjen e zgjedhjeve: Rezultatet janë ato të 25 prillit!

Partia Demokratike dhe Lëvizja Socialiste për Integrim, dështojnë përsi në KAS me kërkesën e tyre për përsëritjen e zgjehdjeve në Qarkun e Korçës. Vendimi...

KAS pranon provat e PD për Qarkun e Elbasanit, dy anëtarë kërkojnë kryqëzimin e të dhënave të PEI-t

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve në KQZ, pranon kërkesën e Partisë Demokratike për shqyrtimin e provave të tyre për parregullësitë e pretenduara të zgjedhjeve...

Niko Peleshi publikon listën zyrtare me kandidatët për deputetë në Qarkun e Korçës

ZV. Kryeminnistri Niko Peleshi publikon listën zyrtare me kandidatët për deputetë në Qarkun e Korçës. “Ka 11 por ne kemi 13...

Lajmet e fundit