Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

qarku i durresit

Rama “tradhton” Vlorën, pranon mandatin e deputetit në qarkun e Durrësit, ja cila është kandidatja çame që do të jetë pjesë e Parlamentit të...

Edi Rama, kryeministër i Shqipërisë dhe njëherësh kryetar i Partisë Socialiste, ka vendosur që të marrë mandatin në qarkun e Durrësit. Ai e ka...

Dakordësi e plotë mes palëve, KAS pranon kërkesën e LSI-së: Do të rinumërohen 108 kuti votimi në qarkun e Durrësit

Komisioni i Ankimimeve dhe Sanksioneve ka vendosur që të pranojë kërkesën e LSI-së për rinumërimin e 108 kutive të votimit në qarkun e Durrësit.Të...

KAS rrëzon PD për Qarkun e Durrësit: “Provat” e kërkuara nuk kanë lidhje me zgjedhjet, u takojnë organeve të tjera. Pranohet kërkesa për dy...

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve rrëzon kërkesën e Partisë Demokratike, të mbështetur dhe nga LSI, për të marrë informacion për disa “prova” që sipas...

Silva Caka në krah të përfaqësuesit të LSI në KAS, bashkë me PD-në kërkojnë ripërsëritjen e zgjedhjeve në Qarkun e Durrësit

Përfaqësuesit e PD dhe LSI kërkojnë në Komisionin e Ankesave dhe Sanksioneve (KAS) ripërsëritjen e zgjedhjeve të 25 prillit në Qarkun e Durrësit. Sipas...

Lajmet e fundit