Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

qarku i beratit

Ndërpritet rinumërimi i kutive në qarkun e Beratit, LSI ngushton rezultatin me Partinë Socialiste

Pasi pranoi kërkesën e LSI-së, KAS ka filluar ditën e sotme rinumërimin e 114 kutive të votimit të qarkut të Beratit.Nga 114 kuti votimi...

KAS merr vendimin: Pranohet kërkesa e LSI, SOT do të rinumërohen VOTAT për Qarkun e Beratit!

Komisioni i Ankesave dhe Sanksioneve vendos që të rinumërohen votat për partitë politike, në Qarkun e Beratit. Ky vendim ëhstë marrë vetëm pak minuta...

Lajmet e fundit