Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

qarkorja

Ardi Veliu mbledh në Tiranë Drejtorët e Qarqeve, Kryepolici kërkon “llogari” për Qarkoren: Lokalet që frekuentojnë personat me precedent dhe arrestimet

Kryepolici Ardi Veliu ka thirrur prej mëngjesit të sotëm në Drejtorinë e Përgjithshme, drejtuesit e Policisë në Qarqe. Në fokus të takimit është analiza...

FOTOLAJM/ Qarkorja e Ministrisë së Brendshme e vitit 1947, në Shqipëri: HASHASHI përdoret gjatë rritjes së foshnjave, shitet lirisht në treg

Drejtoria e Përgjithshme e Arkivave, publikon një Qarkore të Ministrisë së Brendshme të datës 16 prill 1947 e cila tregon se që në atë...

Kryepolici Ardi Veliu “QARKORE” vartësve: Shefat e Komisariateve të mos largohen nga territori, gjeni lokalet ku qëndrojnë kriminelët, Operacionalja t’i vëzhgojë

Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu, ka mbledhur me urgjencë dy ditë më parë në zyrën në Tiranë, drejtuesit e drejtorive vendore të...

Lajmet e fundit