Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Qani Zili

VIDEO/ Me kokën pas nga frika, i maskuar dhe qesen e lekëve në dorë, ky është momenti kur hajduti i “Exchange” vrapon pasi u...

Newsbomb ka siguruar pamjet e momentit kur një nga autorët e grabitjes që ndodhi mëngjesin e sotëm në Tiranë vrapon nga frika, i maskuar...

Lajmet e fundit