Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Qamishli

VIDEO/ Gratë dhe fëmijët që do të riatdhesohen mbërrijnë në Kurdistanin sirian (Detaje të reja nga operacioni)

Administrata Autonome e Sirisë Veriore dhe Lindore (AANES) i dorëzoi sot 19 gra dhe fëmijë, anëtarë të familjeve të Shtetit Islamik (ISIS) me kombësi shqiptare...

Lajmet e fundit