Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

qafe muzine

Bllokohet qarkullimi në Qafë Muzinë, kamioni përplaset me makinën e vogël, shoferët debatojnë kush e ka fajin

Një aksident vetëm me dëme materiale ka ndodhur në rrugën Gjirokastër-Sarandë, në vendin e quajtur Qafa e Muzinës. Mësohet se në përplasje është përfshirë...

Shkaktoi aksidentin tragjik me 5 viktima në Qafë Muzinë, lihet në burg pa afat 22-vjeçarja që po drejtonte Land Rover-in

Gjykata e Tiranës ka caktuar masën e sigurisë “burg pa afat” për 22-vjeçaren Rexhina Çelhaka, e cila shkaktoi aksidentin tragjik në Qafë Muzinë, duke lënë...

Historia e trishtë: Drita dhe Fiqiri Koçari, dy të moshuarit që humbën jetën në Qafë Muzinë, ishin nisur për plazh në Sarandë! Zjarrfikësit i...

Drita dhe Fiqiri Koçari, çifti i të moshuarve që humbën jetë nga aksidenti tragjik në Qafë Muzinë tre ditë më parë, ishin nisur nga...

EKSPERTIZA PARAPRAKE/ Zbardhen shkaqet e aksidentit tragjik në Qafë Muzinë: “Land Roveri” i preu rrugën furgonit me pasagjerë

Ekspertiza paraprake ka zbardhur shkaqet e aksidentit tragjik të ndodhur ditën e djeshme në Qafë Muzinë, ku humbën jetën 5 persona dhe u plagosën...

Tragjedia në Qafë Muzinë, reagon kryebashkiaku Golemi: Humba të afërmin tim, Bardhin, shoferin fatkeq që e bënte atë rrugë për gati 20 vjet

Kryebashkiaku i Gjirokastrës Flamur Golemi, shkruan për aksidentin tragjik që ndodhi dje në Qafën e Muzinës, ku humbën jetën 5 persona dhe disa të...

Aksidenti tragjik, Blendi Gonxhja kërkon të mos gjykohet shoferja pa dalë ekspertiza: Në mot me shi, Qafa e Muzinës është e vështirë edhe për...

Një aksident tragjik ndodhi mesditën e sotme në vendin e quajtur Qafë Muzinë, ku mbetën të vdekur 5 persona, si dhe u plagosën 4...

EMRAT/Identifikohen 5 viktimat e aksidentit tragjik në Qafë Muzinë, mes tyre edhe 2 ukrainas

Policia ka arritur të identifikojë të 5-të viktimat e aksidentit tragjik që ndodhi mesditën e sotme në vendin e quajtur Qafë Muzinë, në aksin...

EMRI-FOTO/Aksidenti tragjik në Qafë Muzinë, kush është drejtuesja e Land Rover-it që u përplas me furgonin

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në Qafë Muzinë, duke shkaktuar 5 viktima dhe 1 të plagosur. Mësohet se e mbijetuara nga aksidenti është...

“Kishte parandjenjë të keqe që dje”, flet motra e të mbijetuarës nga aksidenti tragjik: Po vinte tek unë që të kalonim pushimet bashkë

Një aksident tragjik ndodhi ditën e sotme në Qafë Muzinë, ku humbën jetën 5 persona dhe një tjetër mbeti e plagosur. E vetmja e mbijetuar...

Pas shoferit të furgonit identifikohen dhe dy viktima të tjera të aksidentit tragjik në Qafë Muzinë (Emrat)

Një aksident i rënë ndodhi ditën e sotme në Qafë Muzinë, në rrugën Gjirokastër-Sarandë. Si pasojë e këtij aksidenti pesë persona humbën jetën, ndërsa...

Lajmet e fundit