Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

pyll

Po shtronin rrugët, punonjësit gjejnë eshtra njerëzore në pyllin e Sodës

Eshtra njerëzore janë gjetur pasditen e sotme në Vlorë. Bëhet me dije se eshtrat njerzore janë gjetur në pyll nga punonjësit që po shtronin rrugën. Punonjësit...

50 vjeçari “i zhdukur” ndihmon Policinë në gjetjen e tij, i bërë “xurxull” humbi në pyll

Beyhan Mutlu, 50 vjeç, mund të thuhet se tashmë është bërë i famshëm në gjithë botën. Emri i tij ndodhet në faqet kryesore të...

Denoncimi i Xhelal Mziut: Policia nuk lë banorët e Selishtës të presin pyllin dhe të shesin dru, se atje ka fituar PD

Xhelal Mziu, deputet i PD në Dibër, thotë se banorët e fshatit Selishtë nuk po lejohen nga Policia që të futen në pyll dhe...

I shpallur në kërkim se kërcënoi me jetë politikanët, gjendet i vdekur në pyll ushtari belg

Një trup i pajetë është gjetur në një pyll në Belgjikë, që dyshohet se i përket ushtarit terrorist Jurgen Konings, i cili ishte shpallur...

Greqia përfshihet nga flakët, “mbytet” Athina, tymi dhe hiri errësojnë qytetin (FOTO)

Pamjet që vijnë nga Athina janë mbytëse, pasi tymi dhe hiri nga zjarri që ra në Schinos ka kapluar të gjithë vendin. Gjithashtu ditën e...

Kishte dalë vetëm për gjueti, gjendet i pajetë një 65-vjeçar në pyll në Sarandë; ka shenja të shumta në trup (EMRI)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Sarandë, ku një 65-vjeçar është gjetur i pajetë. Bëhet me dije se është gjetur i...

Mbollën drogë në pyll, arrestohet 45 vjeçari, shpallet në kërkim kryeplaku i fshatit në Berat

Një 45 vjeçar në Berat është arrestuar pasi ka mbjellë drogë në pyll.  Ky person, është kapur në flagrancë, duke tentuar të...

Tjetër ngjarje e KOBSHME/ 28-vjeçari nga Prrenjasi gjendet i varur në pyll: Kishte një foshnje 6 muajshe (EMRI)

Dita e sotme mund të konsiderohet një ditë e errët për vendin tonë. Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në...

Dita e pestë e zjarrit në Delvinë, zjarrfikësit në luftë dhe me terrenin e thyer

Zjarri në pjesën midis Delvinës dhe Finiqit vazhdojnë për të 5-ën ditë. Me gjithë ndërhyrjen dhe angazhimin e forcave të shumta...

Zjarr i madh në Krujë, shkrumbohen disa hektarë pyje dhe pisha, era favorizon flakët

Një vatër zjarri u regjistrua në Krujë. Zona pyjore midis fshtati Borizënë dhe malit të Picrragës është përfshirë nga flakët. Përhapja...


Lajmet e fundit