Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

pyetje

Vlahutin i përgjigjet Grida Dumës: S’është detyrë e komisionit të vijë vërdallë e të bindë të tjerët (PYETJE-PËRGJIGJE)

Ditën e sotme është mbledhur Komisioni i Integrimit ku mori pjesë edhe ambasadorja e BE- së Romana Vlahutin, e cila dorëzoi raportin e KE...

Gjok Ndoka në spital, gjykatësi tërhiqet për të marrë VENDIMIN, ç’po NDODH tani në Lezhë

Tërhiqet trupi gjykues për të dhënë vendimin ndaj kreut të Këshillit të Qarkut Gjok Ndoka në Lezhë. Sipas Report Tv gjykatësi i ka kërkuar...

Basha del para gazetarëve dhe u drejton një pyetje: Po ju kur e keni rradhën?

Kreu i PD foli sërish para gazetarëve pas ndërprerjes së seancës në kuvend, për shkak të tensioneve të krijuara gjatë kohës që fliste kryeministri...

Deputeti i PD ka një pyetje të fortë për Edi Ramën: “Male” parash, pjesa e “luanit” është depozituar

KJO ESHTE E VERTETA E HIDHUR E KESAJ HISTORIE TRAGJIKE, PER TE CILEN UNE KAM SHKRUAR E FOLUR I PARI, QE PREJ DISA...

Bëni pyetjen tuaj, Donald Lu u përgjigjet DREJTPËRDREJT shqiptarëve

Ambasadori amerikan Donald Lu do vihet përballë pyetjeve të shqiptarëve. Sipas lajmërimit në faqen zyrtare të Ambasadës Amerikane, LU do u përgjigjet pyejtjeve drejtpërdrejtë të...

“Përgjigjet që kanë mbërthyer të ardhmen e shqiptarëve”

Spartak Ngjela ka renditur disa pyetje, përgjigjet e të cilave sipas tij po mbajnë të mbërthyer të ardhmen e shqiptarëve. Ngjela shkruan se përgjigjet...

I pakënaquri ndaj Ramës pyetje “provokuese” Blushit në Korçë (Video)

Ilir Vrenozi është bërë i njohur për videot e shpërndara në rrjetet sociale ku ai kritikon ashpër kryeministrin Edi Rama. I pakënaquri i Ramës...

Vetëm një pjesë e vogël njerëzish mund ta zgjidhin këtë kuiz (Foto)

Përgjigjet: Sa turistë po qëndrojnë në kamp? Në kamp po qëndrojnë 4 turistë. Mund të shikoni 4 lugë dhe 4 pjata dhe emrat...

Lajmet e fundit