Tirana
few clouds
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
56 %
4.6kmh
20 %
Sht
5 °
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

pyetje

Takimi me studentët, Rama ka tre pyetje për ‘Mark Markët’: Po i morët dot përgjigjet hajdeni më lajmëroni

Gjatë takimit me studentët e mjekësisë, kryeministri Edi Rama i ka drejtuar tre pyetje pedagogëve që protestojnë prej ditësh dhe kanë hyrë në grevë....

‘Ti nuk pranove të vije’, Ish-ministrja e Integrimit pyet Gent Cakën: Në cilin dokument të BE lexove…

Deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha ka reaguar lidhur me rastin Gent Cakaj, i cili u propozua nga kryeministri Edi  Rama për postin e ministrit të Jashtëm....

‘Si është yt shoq në shtrat’, Ermali turpëron në mes të emisionit Amin (VIDEO)

Ermal Mamaqi këtë javë ka të ftuar në emision bashkëshorten e tij Amarda Toskën. Ai ka publikuar një video në faqen...

‘Më çoi me makinë natën në Prokurori’, Ardi Veliu jep SQARIME tek Kimet e Rënda

  Sot në mesditë, në orën 13:00, Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu do të paraqitet tek Prokuroria e Krimeve të...

PD ‘merr në pyetje’ Ramën: Çfarë tregojnë kamerat në Fushë-Krujë?

Edi Rama vazhdon të heshtë sepse nuk guxon të thotë të vërtetën e pranisë së Taulant Ballës, Artur Bushit dhe Rrahman Rrajës në...

‘Ligji Special Rama-Fusha shpk’, Pollo: Qeveria t’i përgjigjet pyetjeve të Brukselit

Kreu i Komisionit të Integrimit Europian, Genc Pollo në një deklaratë në lidhje me ligjin për shembjen e Teatrit Kombëtar, i ka bërë thirrje qeverisë...

“Dikush pretendon se ka folur me dëshmitarin X”, ironia e Bashës ndaj gazetarës: Do jetë artikull i shkruar në Surrel

Kryetari i PD-së Lulzim Basha foli për takimin që zhvilloi me dy deputetë austriakë, pjesë e partisë popullore austriake. Pas fjalës...

Dosja ‘Habilaj’, Hajdarmataj në Katania, ja ç’ pritet të ndodhë sot

Kreu i grupit të hetimit për çështjen e ish- ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, Besim Hajdarmataj ka udhëtuar mbrëmjen e djeshme drejt Katanias. ...

Vëllai i dënuar për trafik droge, PD i bën 7 pyetje Xhafajt, përmendin familjet MAFIOZE

Partia Demokratike ka denoncuar sot, me dokumente dënimin e vëllait të Fatmir Xhafajt në Itali për trafik droge me 7 vite e 2 muaj...

Lajmet e fundit