Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

pyetje

VIDEO/ Gazetarët e pyesin si po shkojnë bisedimet me Serbinë, zv.kryeministri revoltohet: S’e di çfarë do ndodhë, s’jam Nostadamus

Zëvendëskryeministri njëherësh edhe kryenegociatori për dialogun Kosovë-Serbi, Besnik Bislimi ka qenë i ashpër me gazetarët, të cilët e kanë pyetur nëse do të arrihet...

Gazment Bardhi thirret të paraqitet në SPAK, do pyetet për inceneratorët

Deputeti i PD dhe ish-sekretari i përgjithshëm i kësaj force politike, Gazment Bardhi është thirrur për t'u paraqitur në Prokurorisë Speciale SPAK. Mësohet se...

Dëshmitarë në shoqërimin e Lear Kurtit, Prokuroria e Tiranës rimerr në pyetje 17 policë

Prokuroria e Tiranës ka vendosur të rimarrë në pyetje 17 punonjësit e policisë të përfshirë me veprime në ndalimin e Lear Kurtit. Pas analizimit...

Ekzekutimi i Brilant Martinaj dhe dy shokëve, Prokuroria kërkon të pyesë nipin e deputetit Rrahman Rraja dhe Endrit Doklen

Prokuroria e Krujës kërkon marrjen në pyetje të disa personave në lidhje me atentatin e ndodhur të dielën në zonën e njohur si mbikalimi...

Riedukimi i gazetarit/ Kolegët ndahen në komente “pro” dhe kundër: Pyetje joetike, por a protestoni dot kundër pronarëve tuaj?!

Një debat i gjerë është ngritur pasi kryeministri Edi Rama pak ditë më parë çoi në “riedukim” gazetarin Klevi Muka, pas pyetjes që i...

Asnjë pyetje nga gazetarët e Kosovës për Merkel, Federata Europiane i kthehet Ramës: Turp për kryeministrin!

Federata Europiane e Gazetarëve ka dënuar veprimin e kryeministrit Edi Rama, i cili nuk lejoi gazetarët kosovarë t’í bënin pyetje kancelares Angela Merkel gjatë...

“Ishalla je njëherë e lirë në krevat të bësh s*ks me mua”, Roza Lati nuk ja përton ndjekësit: Po…

Roza Lati është një ndër vajzat më pa filtra të shoëbizit shqiptar. Moderatorja herë pas here aktivizon në llogarinë e saj në “Instagram”, rubrikën...

“Kush e mban më shumë inatin kur ziheni”? Arbana Osmani merr në intervistë partnerin, Eduartit “s’i mban gjë barku” i tregon të gjitha

Arbana Osmani ka ftuar ndjekësit në Instagram për t’i bërë pyetje Eduartit, për të cilat ata kanë kureshtje. Pasi hëngrën darkë, duke shijuar sushi-n, ai...

Çmimet OSCAR, 10 pyetjet që bëni më shpesh, ja përgjigjet

Në datën 9 shkurt do të zhvillohet ndarja e çmimeve OSCAR, në edicionin e tij të 92. Të gjithë ndjekësit e...

Mustafa Nano i bën pyetjen e papritur, Rama: Nuk më ka shkuar në mendje

Një debat i ashpër ishte ai i mbrëmshmi mes kryeminsitrit Edi Rama dhe panelit të të ftuarve në emisionin 'Opinion'. Mes...


Lajmet e fundit