Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

puthje

Ish-guvernatori puth me shpirt djalin e pleqërisë (FOTO)

Erik Fullani, djali i ish-guvernatorit Ardian Fullanit është një ndër personat më aktivë dhe më të ndjekur në rrjetet sociale. Si...

Stresi në burg, Kejsi publikon VIDEOT më të ëmbla

Prej rreth një muaji reperi i njohur Stresi ndodhet në burg, pasi u arrestua nga policia e Tiranës. Reperi u vu...

Enrique Iglesias puthje të zjarrtë me fansen në koncert live (VIDEO)

Enrique Iglesias kënaqi një nga fanset e tj gjatë koncertit në Ukrainë me një puthje pasionante. Këngëtari spanjoll po performonte në...

HABIT Rita Ora dhe Bebe Rexha, puthen në buzë në tapetin e kuq

Rita Ora është fituesja e parë shqiptare e ndonjë çmimi në MTV Video Music Aëards. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare ishte...

Moderatori i njohur prezanton për herë të parë partneren, publikon puthjen e zjarrtë (VIDEO)

Kanë qenë të pakta herët kur moderator i njohur i “Popculture” Kelvi Kadilli ka folur për jetën e tij private. Por...

Lajmet e fundit