Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
26 °
Mar
25 °
E premte, 30 Shtator, 2022

TAG

puthje

Detaji që tërhoqi vëmendjen, Melania Trump refuzon të puthë në buzë Donald Trump (VIDEO)

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka nisur fushatën për rizgjedhjen e tij në krye të Shtëpisë së Bardhë. Mirëpo, një...

Bill Clinton del në rrugët e Prishtinës, mbulohet nga puthjet dhe përqafimet e qytetarëve

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton mbërriti mesditën e djeshme në Kosovë me rastin e 20 vjetorit të bombardimeve të NATO-s që sollën edhe fundin e...

Pak kohë pas divorcit, Hueyda El Saied dhe i dashuri filmohen duke u puthur në publik (VIDEO)

Disa muaj pas divorcit nga bashkëshorti, ish-balerina Hueyda El Saied pranoi publikisht se është në një lidhje me mikun e saj Tier i cili...

Ronela Hajati zbulon publikisht emrin e mashkullit që ka puthur për herë të parë

Këngëtarja e njohur RonelaHajati ka zbuluar disa gjëra më shumë lidhur me jetën e saj private. E ftuar në emisioin 'N’drrimi...

Fatma dhe Aulona tregojnë ‘historinë e ëmbël’ të Amarës dhe Kianit: Shkëmbyen puthjen e parë në ashensor

Moderatoret e  njohur Aulona dhe Fatma ishin të ftuara special në programin “BE Caffee”. Ato folën për gjithçka nga puna deri...

‘Jam i lumtur’, Ermal Mamaqi ‘e mbyt’ në të puthura Amin (VIDEO)

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi ka falenderuar të gjithë personat që i uruan ditëlindjen. Ermali ka publikuar një video të veçante...

Puthja e Ermalit dhe Elvanës në ‘2 gisht mjaltë’, Ami tregon si ndihet

Më 28 mars do të shfaqet në kinematë e Shqipërisë, Kosovës dhe Maqedonisë komendia romantike "2 gisht mjaltë", me protagonistë kryesorë Elvana Gjatën dhe...

‘I kërkoja falje kur e puthja’, Ajsi Xhaxhaj tregon skenat e sikletshme të filmit më Drilonin

Ajsi Xhaxhaj është një nga aktoret shqiptare e cila vitet e fundit ëhstë komentuar gjatë në media për jetën e saj private. ...

Dy meshkuj duke u puthur, Rita Ora habit me veshjen nëpër New York

Rita Ora ka bërë bujë me një dalje të sajdje gjatë Javës së Modës në New York.   Këngëtarja me origjinë...

‘Krizë meshkujsh’, Anjeza Maja e thotë troç: S’kam dhënë një puthje dashurie

Anjeza Maja ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin "You & Me" në Radio NRG.   Pas largimit nga Top...

Lajmet e fundit