Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
2 %
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
8 °
E diel, 26 Mars, 2023

TAG

puthje

Çfarë po ndodh në BBV? Qetsori puth në buzë Sabianin (VIDEO)

Banori i Big Brother, Qetesori vendosi të mos iu përgjigjet pyetjeve gjatë lojës së që u realizua mbrëmjen e djeshme në BBV. Nëpërmjet kësaj...

Rosa Chemikal i dhuroi puthje në buzë në mes të skemës Fedez, Chiara: Jam pa fjalë

Festivali i Muzikës (Sanremo) është gara më e njohur e këngëve italiane dhe ceremonia e çmimeve, mbahet çdo vit në qytetin e Sanremos. Këngëtari italian...

“Kam njohur dashurinë e jetës”, Kiara hap zemrën për Luizin

Moderatorja Kiara Tito ka bërë një deklaratë të bukur mbrëmjen e kësaj të premteje në lidhje me marrëdhënien e saj me Luizin. Të dy...

VIDEO/ E papritur në Sanremo, bashkëshortja e aktorit të njohur italian puth në mes të skenës Amadeusin

Pas shkatërrimit të skenës nga këngëtari i njohur, Blanco, pasi pati disa probleme teknike një tjetër e prapritur është shënuar mbrëmjen e kaluar në...

SKANDALI/ Farmacisti ngacmon gruan që kërkon të bëjë abort, e kap dhe e puth me zor: Do ndonjë banane shpirt… (VIDEO)

Në redaksinë e emisionit “Stop” ka mbërritur një informacion se nëpër farmaci shiten kokrra aborti nën dorë në mënyrë ilegale.Në një prej farmacive, ku...

 VIDEO/ Të gjithë sytë nga Luizi, befason Amos dhe jep puthjen e parë në Big Brother

Amosi dhe Dea kanë dhënë puthjen e parë në edicionin e dytë të Big Brother VIP. Dy konkurentët kanë improvizuar për provën e tyre...

VIDEO/ “Më keni ça…”, Bes Kallaku dhe Xhensila hedhin poshtë lajmet e ndarjes, këngëtarja i dhuron puthje në mes të skenës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku janë një nga çiftet më të njohura në showbiz-in shqiptar, dhe më të komentuarit. Mirëpo gjatë ditëve të...

Elhaida Dani konfirmon lidhjen me balerinin e saj në Dancing With The Stars

Këngëtarja Elhaida Dani është këtë vit një prej konkurrenteve më të forta të spektaklit Dancing With The Stars. Ajo ka rrugëtuar në këtë aventurë...

VIDEO/ Puthje pasionante në mes të emisionit, Matues Frroku konfirmon lidhjen me vajzën e njohur të ekranit

Prej kohësh këngëtari shumë i dashur i publikut shqiptar, Mateus Frroku, ka zbuluar se është në një lidhje dashurie më një nga vajzat e...

“Më kapi nga flokët dhe më puthi me dhunë”, Fiks-Fare zbulon skandalin: Mësuesi ngacmon seksualisht nxënësen 14-vjeçare

Shkolla 9-vjeçare e fshatit Barç të Skraparit është e kyçur prej ditësh, pasi një nxënëse e klasës së 8 akuzon mësuesin se e ngacmoi...

Lajmet e fundit