Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

puthja

U puthën! Të veshur si nuse e dhëndër, Kiara dhe Luizi ngjiten në “ALTARIN” e Big Brother Vip dhe shkëmbejnë puthjen e parë (VIDEO)

Më në fund ndodhi puthja e shumëpritur! Kiara Tito dhe Luiz Ejlli u veshën nuse e dhëndër mbrëmjen e sotme, pasi Vëllai i Madh...

Shokuese! Puthja i merr jetën një foshnje të porsalindur

Presley dhe Elias Trejo nga Texas, prindër të dy djemve, u bënë me vajzë në 26 korrik. Për familjen ardhja...

Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve

Kryebashkiaku Erion Veliaj  ka shpërndarë një foto në rrjetin social ku flet për një vit të paharrueshëm. Fotoja që ka zgjedhur është një puthje pasionante...

Puthja pasionante e Erion Veliajt me Ajolën para mijëra qytetarëve (Foto)

Kryebashkiaku Veliaj pak minuta më parë ka shpërndarë një foto në rrjetin social ku flet për një vit të paharrueshëm. Fotoja që...

Lajmet e fundit