Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Pre
27 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

Pustec

Ambasadorja Kim mesazh të fortë për Reformën në Drejtësi: Mos u dorëzoni! Tani është koha të vazhdojmë përpara

Ambasadorja Yuri Kim në një prononcim për mediat nga Pusteci ka folur për Reformën në Drejtësi, për të cilën tha se po çohet ngadalë...

Sherr në Pustec, 59 vjeçari plagoset me thikë nga vëllai i tij, policia arreston autorin

Një sherr për motive të dobëta ka ndodhur mes dy vëllezërve në një lokal në fshatin Liqenas të Pustecit.61 vjeçari K.M ka qëlluar me...

Përfundon numërimi në bashkinë e Pustecit, PS gati dyfishin e votave të PD, rënie drastike për LSI

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në 7 qendrat e votimit në bashkinë e Pustecit, qarku i Korçës.Partia Socialiste ka arritur të marrë...

PS “fiton” në kutitë e para të Goricës, LSI me rezultat zhgënjyes (REZULTATI)

Janë hapur dhe po numërohen kutitë e para në dy fshatrat Goricë e Madhe dhe Goricë e Vogël në Bashkinë e Pustecit. PS vijon...

“Fiton” Partia Socialiste në KUTINË e parë të PUSTECIT, LSI “gropë” (JA REZULTATI)

Është numëruar kutia e parë me vota në Bashkinë e Pustecit me një rezultat surprizë që shpesh shihet si “profetik” nga forcat politike. Partia Socialiste...

Pas Pustecit, nis numërimi i votave në Memaliaj dhe Poliçan

Pas Bashkisë së Pustecit, fillon numërimi dhe në Memaliaj e Poliçan. Në qarkun e Gjirakastrës janë hapur tre kutitë e para nga komisionerët të...

PUSTECI fillon i pari, nis numërimi i kutive nga 7 qendra votimi

Nis numërimi i votave në Bashkinë e Pustecit, në Korçë. 38.83 ka qenë përqindja e votuesve që kanë marrë pjesë në zgjedhje në këtë Bashki....

Arrestime ‘VIP’ si në Maqedoni? Lleshaj: Kemi nën hetim Adriatik Llallën

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj është takuar sot me homologun maqedonas, Oliver Spasovski, në bashkinë e Pustecit. Mes të tjerash, Lleshaj...

Zjarr i madh në qarkun e Korçës, kërkohet ndihmë nga Greqia

Një vatër zjarri u regjistrua në Pustec, fshatin Cerje të Qarkut të Korçës. Flakët kanë djegur një pjesë të zonës pyjore. ...

Kanosi me armë bab e bir, arrestohet  27-vjeçari në Pustec

Një person është arrestuar në Korçë teksa u konfliktuar për motive të dobëta me dy banorë. Shtetasi me iniciale N.S. 27-vjeç...

Lajmet e fundit