Tirana
moderate rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
60 %
1kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
25 °
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
22 °
E martë, 27 Shtator, 2022

TAG

pushime

Morena Taraku shijon pushimet në Bejrut, shfaqet në super formë (FOTO)

Ish-Missi dhe këngëtarja Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, duke e treguar përmes postimeve të ndryshme në rrjete sociale. Së fundmi bukuroshja nga...

FOTO/ Për herë të parë Ermal Meta na prezanton me të dashurën

Ermal Meta është shumë i rezervuar sa i përket jetës private. Këngëtari shqiptar zakonisht është shumë i kujdesshëm edhe në publikimin e fotove. Por së...

Në super formë, Ledina Çelo iu servir ndjekësve fotot provokuese nga pushimet në Antalia

Ledina Çelo është një ndër personazhet më të pëlqyer dhe  më të komentuar  në medien rozë.43-vjeçarja lakohet shpesh për format e saj trupore, me...

FOTOLAJM/ “Paralizohet Rruga e Kombit, 40 mijë shqiptarë të Kosovës kaluan në Morinë mëngjesin e sotëm

Nuk bëhet fjalë as për ndonjë imazh proteste apo ikje nga diçka tjetër. Pamjet e mësipërme tregojnë vargun kilometrik të makinave që janë futur...

Italiani harron portofolin në piceri, pronarja e takon të nesërmen në rrugë dhe ja kthen: Nuk pranoi asnjë dhuratë, më uroi për pushimet në...

Michele Matera, zyrtar në Ministrinë e Ekonomisë dhe Financave në Itali, ka zgjedhur Shqipërinë për të kaluar disa ditë pushime me familjen. Ata kanë...

FOTO/ Majlinda Bregu shijon pushimet në Sarandë, shfaqet e qeshur duke biseduar me..

Ish-ministja e Integrimit, Majlinda Bregu, pavarësisht angazhimeve politike që ka jashtë vendit, vazhdimisht gjen hapësirë për t’u kthyer në Tiranë. Mesa duket, ish-deputetja ka nisur...

Dua Lipa e mahnitur nga pushimet në jug, nuk i reziston dot as themeluesi i Facebook: Mbretëresha e Shqipërisë

Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me famë prej vitesh botërore, ka zgjedhur që të pushojë në jug të vendit tonë. Ajo ka ndarë prej...

Gazetarja shqiptare “magjepset” nga pushimet ne Greqi: Uji falas, shezlonge falas, ç’të them…

Teksa në vendin tonën  janë hapur debatet rreth rritjes së çmimeve, kryesisht në vendet bregdetare, gazetarja shqiptare Erjona Rusi ndan eksperiencën e saj nga...

Grida Duma publikon foto nga pushimet, ja kush e shoqëron deputeten në bregdet    

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka zgjedhur të qëndrojë larg politikës në këto ditë të nxeehta gushti. Ajo ka nisur pushimet në det, ndërsa...

Xhaxhi vrau nipin, skafi përplasi për vdekje 7-vjeçaren, fati tragjik i fëmijëve që kthen nga emigrimi për pushime dhe humbën jetën në Shqipëri

Ngjarje tragjike janë shënuar në vend gjatë kësaj vere, ku dy fëmijë që ishin kthyer në atdhe me prindërit për të shijuar pushimet, humbën...

Lajmet e fundit