Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

pus

E rëndë në Vlorë, burri rrëzohet aksidentalisht në pus dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditene  sotme në fshatin Nartë të Vlorës, ku 80 vjeçari K.K ka rënë aksidentalisht në një pus në...

Po punonte për ta pastruar, 65-vjeçari nga Kamza bie në pus dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Kamzës, ku ka humbur jetën një 65-vjeçar. Uniformat blu bëjnë me dije se...

Bie në pus gruaja në Mirakë të Elbasanit, zjarrfikësja niset drejt vendngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një fshat të Elbasanit, ku një fgrua ka rënë në një pus. Burimet bëjnë...

E RËNDË/ I zë gazi dhe bien në pus, 2 persona transportohen me urgjencë drejt spitalit në Vlorë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku dy persona që po ndiznin pompën e ujit i ka zënë gazi dhe kanë rënë...

I këputet litari dhe bie në pusin 20 metra të thellë, ja momenti kur nxirret banori në Farkë

Një banor në Farkë të Tiranës ka shpëtuar për mrekulli pasi ra brenda pusit 20 metra të thellë, për shkak se iu këput litari....

Shqiptari bën veprimin e rrallë për qindra banorë në Afrikë (FOTOT)

Një shqiptar nga Kosova ka bërë një gjest të veçantë për qindra banorë të Afrikës Perëndimore. Ylber Vatovci nga Vushtrria, me banim në Gjermani...

E rëndë në Lushnje, gjendet i mbytur në pus 35-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin publik, pasi një 35-vjeçar është gjetur i mbytur në pus. Bëhet fjalë për 35-vjeçarin...

E RËNDË, bie në pusin e shtëpisë, mbytet fëmija 4-vjeç

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Ruzhdije të Patosit. Një fëmijë 4 vjeç është mbytur pasi ka rënë në...

Lajmet e fundit