Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

punonjesja

Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Një aksident tragjik ka ndodhur në njësinë administrative Vergo të Sarandës, ku një punonjëse është rrëzuar nga lartësia dhe ka ndërruar jetë. ...

E dhimbshme, ndahet nga jeta në moshë të re punonjësja e bashkisë

Ada Kalaja Është ndarë nga jeta në moshë të re punonjësja e bashkisë së Durrësit, Ada Kalaja. Ada humbi betejën me një sëmundje të...

I armatosuri futet në dyqan për të vjedhur dhe ikën me vrap, punonjësja e ndjek nga pas (Video)

Një person i armatosur është futur në një dyqan në Malmo të Suedisë për të vjedhur, por e pëson keq nga punonjësja, e cila...

Lajmet e fundit