Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
57 %
1.5kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

Punonjësit nuk heqin dorë nga greva

Punonjësit nuk heqin dorë nga greva, gjendja shëndetësore e rëndë: Pa lekët, të vdekur dalim nga këtu, do ketë viktima

Punonjësit e Poçemit dhe naftëtarët e Ballshit nuk heqin dorë nga greva edhe pse gjendja shëndetësore është e rënduar.   Ka...


Lajmet e fundit