Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

punonjesi i pyjores

EMRI/ Punonjësi i Pyjores bllokohet dhe rrezikon jetën në mes të flakëve në Patos

Një punonjës i Pyjores në zonën e Patosit ka rrezikuar jetën në mes të flakëve, pasi bashkë me kolegët e tij prej orësh po...

Lajmet e fundit