Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
24 %
4.6kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

punonjes te burgut te recit

Të akuzuar për korrupsion, “arrest me burg” për dy punonjësit e burgut të Reçit

Arnaldo Hoxha dhe Mario Laloshi, dy punonjësit e burgu të Reçit, të akuzuar për korrupsion janë lënë në burg. Personat në fjalë u arrestuan mbas...

Lajmet e fundit