Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

punonjes i Doganes

Prej 29-vitesh punonjës i Doganës, ndërroj jetë nga Covid-19 Naimov Gjondedaj

Është ndarë në moshën 58-vjeçare punonjësi i Administratës Doganore Shqiptare, Naimov Gjondedaj. Gjondedaj ka ndërruar jetë pasi ishte i prekur nga Covid-19 dhe nuk arriti...

Lajmet e fundit