Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
30 %
2.6kmh
0 %
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
12 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

punonje te burgut

Shpërdorim detyre dhe falsifikim dokumentesh, “arrest shtëpie” për 18 punonjësit e burgut të Fierit (EMRAT)

Gjykata e Tiranës, pas një hetimi disa mujor nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm pranë Ministrisë së Drejtësisë, caktoi sot masat e sigurisë për...

Lajmet e fundit