Tirana
light rain
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
100 %
0.5kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
18 °
Enj
18 °
Pre
19 °
Sht
19 °
E martë, 21 Mars, 2023

TAG

punimet

Këlliçi denoncon: Në 9 janar shpallet tenderi për rikonstruksionin e rrugës në Tiranë, por punimet nisin disa ditë para

Kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi denoncoi një tender ku sipas tij po vidhen hapur 417 milionë lekë. Një një video-live...

Komitet i Konventës së Bernës kërkon pezullimin e punimeve për aeroportin e Vlorës

Komiteti i Përhershëm i Konventës së Bernës u kërkoi autoriteteve shqiptare pezullimin e punimeve për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës dhe ndërmarrjen e një...

PAMJET: Shkoni sa kanë ecur punimet për hapjen e tunelit të Llogarasë

Kryeministri Edi Rama e nis ditën këtë të shtunë me pamjet e punimeve në tunelin e Llogarasë, ku po punohet njëkohësisht nga të dy...

Partia Socialiste mban sot Asamblenë, çfarë pritet të ndodhë: Nga Statuti i ri te përgatitja për zgjedhjet e vitit 2023 (Axhenda)

Asambleja Kombëtare e PS do të mbajë sot punimet, shkruan newsbomb.al. Mbledhja do të nisë në orën 10:00 dhe pritet të ketë diskutime të...

Kongresi i PS fillon punimet, 5 panele të hapura te “Nënë Tereza” për të dëgjuar “hallet” e qytetarëve (PAMJET LIVE)

Kongresi i Partisë Socialiste ka hapur punimet paraditen e kësaj të shtune. Në pesë panele të ndryshme në sheshin "Nënë Tereza" janë duke u...

Rama hap PUNIMET në aeroportin e Kukësit, zbulohet sa do të KUSHTOJË (VIDEO)

Nisin punimet për ndërtimin e aeroportit të Kukësit. Lajmin e bëri të ditur kryeministri Edi Rama me anë të një videolive...

Nis ceremonia e hapjes së Samitit të dytë të Diasporës

Sot u zhvillua ceremonia e mirëpritjes së pjesmarrësve në Samitin e dytë të  Diasporës.  Punimet e Samitit do të zgjasin për...

Çudira nga Divjaka: Do shtrohen rrugët dytësore me asfalt, por punëtorët çlodhen pa nisur punën

Në një postim ku tregohet se si po punohet në shtrimin e rrugëve dytësore me asfalt në fshatin Këmishtaj të Divjakës, në foton që...

Pas autostradës Tiranë-Durrës nesër fillojnë punimet në një tjetër segment rrugor, ja si devijon lëvizja e mjeteve (DETAJE)

Pas përfundimit të punimeve në autostradën Tiranë Durrës, një tjetër segment rrugor do të bllokohet pasi do t’i nënshtohet rikonstruksionit.  ...

Lajmet e fundit