Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

punime

VIDEO/ Vijojnë denoncimet e Braçes: Po ngrenë vinç në trotuar pa asnjë kusht sigurie, vetëm 7 metër larg dritareve tona! Afati i punimeve ka...

Vijojnë denoncimet e zv.kryeministrit Erion Braçe për kompaninë që po ndërton një pallat në afërsi të pallatit ku ai banon. Pas denoncimeve të djeshme...

Rama publikon pamjet me dron: Ja deri ku kanë arritur punimet te Unaza e Re, vepra më komplekse e infrastrukturës

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga Unaza e Re, duke treguar ecurinë e punimeve në zonën e Astirit, në kryqytet. Sipas Ramës në...

Po kryhen punime, këto zona në Durrës nesër dhe pasnesër do jenë pa drita për 4 orë

Për shkak të kryerjes së punimeve nga ana e Operatorit të Sistemit të Transmetimit në disa zona në Durrës nesër dhe pasnesër nuk do...

Iu refuzua leja, bosi i ‘Mesaplikut’ ‘shfrytëzon’ koronavirusin dhe vazhdon punimet në mes të ditës (FOTO)

Firma ndërtuese "Mesapliku 05 shpk" me duket se nuk shqetësohet për refuzimet që i janë bërë për të vazhduar punimet, por është duke shfrytëzuar...

RAMA ‘zbret’ te pushteti lokal, njofton finalizimin e projektit në bashkinë e majtë: Së shpejti përfundon… (E PLOTË)

Kryeministri Rama iu rikthye investimeve në pushtetin lokal. Ai njoftoi se brenda pak kohësh do të finalizohet me sukses projektit i...

Nisin punimet për rikonstruksionin e rrugës Kombinat-Ndroq

Kanë nisur punimet për rikonstruksionin e rrugës Kombinat-Ndroq. Përmes një postimi në rrjetin social 'Twitter', kryebashkiaku i Tiranës  thotë se punimet...

Tirana pa drita nga data 27-29 maj, OSHEE njoftim të rëndësishëm: Ja ZONAT dhe ORARET

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton se do të ketë ndërpreje të energjisë në Tiranë. Sipas OSHEE stakimi do...

Punime te nënstacioni “Tirana 1”, ja zonat që do të mbeten 8 orë pa energji në kryeqytet

Për gati tetë orë, disa zona në Tiranë do të vuajnë mungesën e energjisë elektrike në datën 17 maj. Për shkak...

Fillojnë sot punimet në autostradën Tiranë-Durrës, si do të bëhet lëvizja e automjeteve

Duke fillluar nga mëngjesi i sotëm do të nisë rehabilitimi i sistemit të ndriçmimit në në Autostradën Tiranë-Durrës, nga Km 0+000 deri në Km...

Punime në autostradën Tiranë-Durrës, si do të bëhet kalimi i automjeteve

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë se, duke nisur nga dita e Mërkurë, datë 8 Maj  ora 08:00 në mëngjes deri...

Lajmet e fundit