Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

punetori

VIDEO-EPIKE/ Kryeministri inspekton punimet në Laç, pas krahëve të Ramës punëtori ia bën me shenjë kolegut që të vendosë maskën

Kryeministri Edi Rama ka inspektuar punimet për shtëpitë e reja në Laç. Ai ka qenë i shoqëruar nga deputetja Lindita Nikolla,...

Po punonte në një pallat në ndërtim te ‘Kodra e Diellit’, plagoset në kokë punëtori dhe dërgohet me urgjencë për në spital

Një punëtor i cili po punonte në një pallat në ndërtim te "Kodra e Diellit" është dëmtuar lehtë në kokë dhe është nisur për...

Përplaset nga kova e ekskavatorit, plagoset punonjësi i firmës së ndërtimit “Salillari”

Një punonjës ndërtimi i firmës “Salillari” është plagosur teksa punonte në aksin nacional Tepelenë-Gjirokastër. Mësohet se punëtori është përplasur nga kova...

Po punonte me gur fresibël, plagoset punëtori në Durrës, 1 i arrestuar

Një punëtor 50-vjeçar është dëmtuar rëndë në këmbë teksa po punonte me gur fresibël. Burime nga policia bëjnë me dije se...

Bie nga skela 10 metra e lartë punëtori në Gjirokastër

Bie nga skela një punëtor në Gjirokastër. Punëtori i identifikuar si Ilir Cengollari ka rënë nga skela ndërsa po punonte për rikonstruksionin e xhamisë...

Vdes punëtori në shtyllë, arrestohet menjëherë përgjegjësi teknik

Një punëtor i moshës 47-vjeçare ka humbur jetën ditën e djeshme në një karburant në Rrugën e Kombit teksa po punonte për montimin e...

Lajmet e fundit