Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

PUNESIME NE ADMINISTRATE

Paralajmërimi i fortë i Ramës: Do ta shpëtojmë këtë vend nga punësimet e kushërinjve dhe krushqve, e kanë bërë flamurin e PS-së si ato...

Kryeministri Edi Rama në fjalën e tij në Kongresin e Jashtëzakonshëm të Partisë Socialiste, ka bërë një paralajmërim të fortë, ku është shprehur se...

Pesë muaj përpara zgjedhjeve vendore, qeveria punëson 1335 punonjës me kontrata të përkohshme (VENDIMI dhe TABELAT)

Qeveria vendosi të marrë 1335 punonjës me kontratë të përkohshme pune për vitin 2019. Punësimi i tyre me afat nga dy...

Mjeku letër të hapur Ramës, denoncon zyrtarët me emër e mbiemër dhe shifrat marramendëse që marrin për punësimet në administratë

Kryemistri i vendit, Edi Rama ka kërkuar nga miqtë e tij virtual, të ndajnë me të eksperiencat e hidhura që kanë pasur në administratë...

Lajmet e fundit