Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

pune

Aurela Gaçe nuk nguron t’i përgjigjet ndjekësve, madje njërit i ofron punë (FOTO)

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun. Ajo është shumë akktive në rrjetet sociale ku poston foto nga jeta e...

Aksidentohet në vendin e punës shqiptari në Greqi

Një emigrant shqiptar është aksidentuar në vendin e punës në Greqi, shkruan Newsbomb.al.  Mediat greke bëjnë me dije se 55...

Humb jetën në vendin e punës një shqiptar në Itali (EMRI)

Një shtetas shqiptar ka humbur jetën në vendin e punës. Sipas mediave italiane viktima është Sokol Rahshata 45-vjeç. Ngjarja ka ndodhur...

Jeni të interesuar për punë në Zvicër? Njihuni me rregullat e reja

Nëse planifikoni të jetoni dhe të punoni në Zvicër për më shumë se tre muaj, do t’ju duhet një leje. Këto lëshohen nga autoritetet...

U plagos në punë, vdes në spital emigranti shqiptar në Itali (EMRI)

40-vjeçari shqiptar Arjan Çekani nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve të marra pas një aksidenti që pësoi në punë disa ditë më parë nën...

U kap duke vjedhur në kompaninë ku punonte, arrestohet 44 vjeçari në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar një person i cili u kap duke vjedhur në kompaninë ku punonte. Në pranga u vu...

Studentja e pyet për vend pune, Rama: Në sallë thonë martohu…(REPLIKAT për largimin e infermierëve në Gjermani)

Kryeministri Edi Rama po zhvillon një takim me studentë të Universitetit të Gjirokastrës, në kuadër të "Paktit për Universitetin'. Ndër...

Lajmet e fundit