Tirana
few clouds
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
54 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
9 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

pune

Ndodh në aeroport, punonjësi masturbohet, kolegët lajmërojnë policinë të alarmuar

Në aeroportin Halifax, në Kanada një ngjarje e pazakontë ka shqetësuar punonjësit. Sipas ‘New York Post’ një punonjës u fut në...

Shqiptarët dembelë? 31 % e popullsisë në moshën produktivitetit i ka thënë ‘Jo’ punës

Pagat më të ulëta në Europë e rajon, rendja drejt emigrimit dhe të ardhurat që marrin nga të afërmit jashtë, duket se i mbajnë...

‘Shqipëria ka ende një nivel të papranueshëm papunësie’, Meta për 1 Majin: Po largohen shumë punëtorë të kualifikuar

Presidenti Ilir Meta ka uruar sot 1 Majin duke ndarë shqetësimin me të gjithë punëtorët, të sektorit publik dhe të atij privat, për kushte...

‘Të ulim nga tribunat politikën dhe të ngjisim punën’, Ruçi: Sot ndjehem sindikalist, punëtor…

Kryeparlamentari Gramoz Ruçi ka ndarë një mesazh për të gjithë shqiptarët me rastin e 1 Majit. Kryetari i Kuvendit shprehet se...

Pika e dobët e shqiptarëve? Të punojnë në shtet

Puna në shtet mbetet e preferuara e shqiptarëve. Vit pas viti kërkesat mesatare për një pozicion vakant kanë pësuar rritje duke...

Pak javë pas lindjes, Linda Halimi jep lajmin e papritur (FOTO)

Pak javë më parë këngëtarja e njohur Linda Halimi u bë nënë për herë të parë.   Lindja e vajzës së...

Jeton prej vitesh në Angli, zbulohet çfarë pune bën Anjeza Shahini

      View this post on Instagram     #Repost @lucybradburn.music (@get_repost) ・・・ I Just Wanna Make...

Rrëfehet deputeti shqiptar: Si e punësova të riun që nuk gjente punë! I jap 300 euro nga rroga ime

Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Bekë Berisha ka treguar së fundmi se e ka punësuar një djalë nga Vushtrria si staf...

Luana Vjollca bën deklaratën e papritur: Ju kërkoj falje!

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të ekranit. Moderatorja di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. ...

Lajmet e fundit