Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

puke

Mbaron numërimi në Bashkinë e Pukës, zbulohet partia fituese. PSD e Tom Doshit kalon dhe LSI

Numërimi i votave ka mbaruar edhe në KZAZ nr7 në Bashkinë e Pukës, e cila i përket qarkut të Shkodrës. Surprizë, duke qenë se...

Ngjarje e rëndë, 32-vjeçari qëllon me thikë policin në Fushë-Arrëz sapo mbyllet procesi i votimit (EMRAT)

Një ngjajre e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Fushë-Arrëz rreth orësh 19:00. Sapo ka mbaruar procesi i votimit një 32-vjeçar i identifikuar...

Meta bën deklaratën e FRIKSHME: Të varet në mes të Pukës zyrtari i LSI që u kap me fleta votimi dhe lekë në makinë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta i ftuar sot në “Opinion” u pyet edhe për rastin e Pukës, ku policia kapi në flagrancë një zyrtar...

Drejtuesi dhe sekseri u kapën me 5 milion lekë dhe emra votuesish, reagon LSI-ja: E turpshme! Aktivistët tanë kanë të drejtë të ‘stërviten’

Lëvizja Socialiste për Integrim, dega Shkodër, reagon pas procedimit të drejtuesit të LSI në Pukë Demir Syla, i cili u ndalua bashkë me sekserin...

EMRAT: Ky është Drejtuesi i LSI dhe sekseri i tij, shpërndanin para për vota; U sekuestruan miliona lekë, fletë votimi dhe karta identiteti

Drejtuesi i LSI për Pukën Demir Syla është procesduar penalisht nga Policia pasi është kapur në flagrancë bashkë me sekserin e tij, duke shpërndarë...

Trashësia e dëborës deri në 3 metra, rruga Bogë – Qafë Thore e bllokuar; Bashkitë e veriut më të goditurat nga moti i keq

Bashkitë e Veriut janë më të goditurat nga moti i keq i ditëve të fundit, për shkak të reshjeve intensive të dëborës dhe mungesës...

COVID i mori jetën ish-kryebashkiakut të Pukës, Basha mesazh ngushëllimi: Do kujtohet përherë nga brezat e nxënësve që arsimoi dhe familjet pukjane për të...

Ditën e sotme u nda nga jeta për shkak të COVID-19 ish-kryebashkiaku demokrat i Pukës Beqir Arifaj, i cili prej ditësh po kurohej në...

VDES drejtori i pyjores në Shkodër Mark Ndou, ra në greminë dhe mbeti i bllokuar në makinë për tre orë me kolegët

Ka ndërruar jetë Mark Ndou, drejtori i Inspektoriatit të Mbrojtjes së Pyjeve në Shkodër, i cili së bashku me dy kolegë të tij mbeti...

E RËNDË në Pukë/ Prej 2 orësh punonjësit e IKMT-së në greminë, nxirret njëri, tjetri ndodhet ende në mjet

Dy punonjës të IKMT-së u përfshinë në një aksident në fshatin Bugjon, përgjatë aksit rrugor Iballë-Fierzë. Aksidenti ndodhi rreth orës 14:00....

Rikthimi i rasteve me Covid, Bashkia Pukë mbyll çerdhet

Bashkia e Pukës ka marrë masa pas shpërthimit të rasteve me Covid në vendin tonë. Bëhet me dije se janë mbyllur...

Lajmet e fundit