Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
67 %
1.5kmh
75 %
Enj
12 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
15 °
E enjte, 1 Dhjetor, 2022

TAG

pubet

Angli u “çlirua” nga masat anti-Covid, qytetarët mbyshin rrugët e lokalet

Emocionuese dhe e frikshme ishte nata e mbrëmshme në Angli, pasi qeveri lehtësoi masat anti-Covid, shkruan BBC. Dje u vendos që të hapen lokalet dhe...


Lajmet e fundit