Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

PSD

Përplasje mes socialistëve në Shkodër, Blediana Nika: Janë marrë drejtorë nga rruga, mbi 50% të punësuarve në qytet nga PSD

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Damian Gjiknuri dje ka prezantuar më Shkodër drejtuesen politike të PS për këtë qark Edona Bilali. Bëhet me dije...

Rikthehet Tom Doshi, fton ndjekësit të bëhen pjesë e Partisë Socialdemokrate

Tom Doshi duket se nuk ka ndërmend të largohet nga politika, ndonëse përpara zgjedhjeve ishte raportuar diçka e tillë. Doshi, disa muaj më parë dha...

“Zoti ju shpërbleftë me dashuri dhe begati të pafund”, Tom Doshi uron besimtarët myslimanë për Kurban Bajramin

Ish-kreu i PSD, Tom Doshi ka uruar sot besimtarët myslimanë me rastin e Kurban Bajramit. Doshi vendosi të largohet nga politika ditën e zgjedhjeve të...

Nisin shpërblimet për PSD-n e Tom Doshit, 25 vjeçari-kandidat për deputet në Shkodër emërohet drejtor i Inspektoriatit për Mbrojtjen e Territorit

Partia Social-Demorkate e Tom Doshit nuk do të jetë në koalicion me socialistët në mandatin e tyre të tretë, kur në shtator të nisë...

E vendos KQZ, ja kush është deputetja që do të zëvendësojë Tom Doshin

Komisioni Qëndor i Zgjedhjeve (KQZ) ka marrë sot vendimin se kush do të jetë deputeti që do të zëvendësojë Tom Doshin, i cili dhe...

Kandidati i Tom DOSHIT humb mandatin e DEPUTETIT, nuk paraqiti formularin e dekriminalizimit

Kandidati i dytë në listën e Shkodrës për Partinë Social Demokrate, Gledis Çeliku humbet mandatin e deputetit për zëvendësimin në Parlament të Tom Doshit,...

Dha dorëheqjen nga PSD-ja, kush janë tre deputetët që Tom Doshi futi në Kuvend

Partia Social Demokrate e Tom Doshit mori tre mandate në zgjedhjet e 25 prillit. Dy i mori në Shkodër dhe një në Tiranë, por vetë...

“Unë jam i jueji e jeni te mijtë!”, Tom Doshi mbyll fushatën me fishekzjarre: I kam hy kësaj rruge i vetëm, pa struktura e...

Tom Doshi, kryetar i PSD, e ka mbyllur dje fushatën e zgjedhjeve të 25 prillit me festë e fishekzjarre. Fushatë që u konkretizua me...

“Ilir Meta është përdhunues i zgjedhjeve”, Rama flet troç: PSD nuk do jetë në qeveri me ne, mund të na bashkohet ndonjë deputet i...

Kryeministri Edi Rama e ka quajtur presidentin Ilir Meta një “përdhunues” të zgjedhjeve, teksau shpreh se është i vetmi president që del në raportin...

Hoqi dorë nga mandati, por Tom Doshi është më i votuari në Shkodër, lë pas kandidatët e PS dhe të PD

Ka përfunduar pak orë më parë numërimi i kadidatëve për deputet në Shkodër. Në këtë qark mandatet janë ndarë 5 për Partinë Demokratike, 3...

Lajmet e fundit