Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

TAG

PS

Peza po shikonte Napoli-Milan por pastaj i vjen një mesazh dhe i përgjigjet Blushit: Ose unë në PS ose ai që ka kërcënuar vajzën...

Deklarata e Blushit sonte tek miku ynë i përbashkët Fevziu, thjesht më kujton shprehjen e Aristotelit: "E dua Platonin, por më shumë dua...

Anëtarët socialistë protestë para selisë së PS: Duam zgjedhje, jemi pa kryetar ka 3 vjet

Disa anëtarë të Partisë Socialiste janë mbledhur para selisë së partisë për të protestuar. Arsyeja e kësaj proteste sipas tyre është mbrojtja e statutit...

Akuzat e PD, reagon Bashkia e Tiranës: Në Parkun e Lojërave nuk do të ketë asnjë kafene apo restorant

Bashkia e Tiranës hedh poshtë deklaratat e Partisë Demokratike dhe lajmet e publikuara ditët e fundit në disa portale të lidhura me të, mbi...

Mbledhja sot paradite, çfarë u tha Rama të rinjve socialistë kur vendosi të heqë Joleza Kokën nga kreu i FRESSH

Joleza Koka nuk do të kandidojë për kreun e FRESSH në zgjedhjet e ardhshme. Vendimi është marrë gjatë një mbledhje që kryeministri Edi Rama zhvilloi...

Balla: Blushi qëndrim destruktive ndaj qeverisë. I uroj suksese ministrave të rinj

Deputeti i Patisë Sëocialiste, Taulant Balla, ka komentuar lëvizjet e fundit në qeveri, duke thënë se falënderon për punën e bërë ministrin Shkëlqim Cani....

Reagon Majko: Xhupi u turbullua nga ligjërata, “u zgjua” në një shtëpi tjetër

Deputeti i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, ka reaguar lidhur me humbjen e palltos së tij ditën e djelë gjatë një aktiviteti për anëtarësimet e...

Shpërthejnë FRESSH-istët: Na menderosi kryetarja me fjalimin e saj

Fjalimi i kryetares së FRESSH, Joleza Koka duket se ka shkaktuar të qeshura por edhe revoltë brenda Forumit Rinor Socialist. Shumë anëtarë...

Berisha: Stërgjyshërit e Ramës ishin lopçarë dhe derrarë të zengjinëve në fshatin e Marko Bellos

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të tallet dhe ofendojë  duke përdorur etiketime nga më të ndryshmet në Facebook-un e tij, duke përdorur kësaj here një...

Lajmet e fundit