Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

PS

Petro Koçi “gjen” fajtorin për rezultatin e PS në Fier: Administrata ia futi gjumit, drejtorët vendorë e qendrorë na e kanë sjellë në majë...

Në Fier paralajmërohet “tërmet” në administratën shtetërore dhe lokale të qytetit pas zgjedhjeve të 25 prillit dhe rezultatit larg të pritshmes për Partinë Socialiste. Petro...

Frrok Çupi: LSI është bezdisëse edhe për aleatët e saj, të dyja partitë e mëdha duan që ajo parti të mos jetojë më

Analisti Frrok Çupi është shprehur se të dyja partitë e mëdha, PS dhe PD, duan që ta zhdukin LSI-në, pasi është bërë një parti...

Arben Malaj: Mandati i tretë është për mbijetesë, në PS u lanë jashtë figura si Dade dhe Bushati

Ish-ministri i Financave, Arben Malaj u shpreh mbrëmjen e sotme se mandati i tretë është gjithmonë i pasuksesshëm, pasi sipas tij është për mbijetesë. Ai...

Rama flet për shkarkimin e Metës: Një personazh grotesk që turpëron çdo shqiptar, do bëjmë çdo gjë që kemi në dorë

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka zhvilluar një takim me deputetët e rinj të zgjedhur me 25 prill në Pallatin e Brigatave. Teksa ka...

Edi Rama e thotë para skuadrës së re të PS: Në 12 qershor mbledhim Kongresin e jashtëzakonshëm, do zgjidhet dhe Asambleja për Shqipërinë e...

Kryeministri Edi Rama është duke folur në këto momente nga Pallati i Brigadave, para skuadrës së re të Partisë Socialiste e dalë nga zgjedhjet...

Detaje nga aksidenti i rëndë në Poliçan, 28 vjeçarja ishte zv.kryetare e KZAZ-së në zgjedhjet e 25 prillit, para disa vitesh ra në Landfillin...

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Vërtop të Poliçanit, ku 28 vjeçarja Anxhela Ibro...

Grida Duma: Nuk e imagjinoj dot veten të ulem në një tryezë me bandat dhe nuk do ta uroj kundërshtarin

Deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë Grida Duma, e cila doli fituese në zgjedhjet e 25 prillit nga lista e PD në qarkun...

Braçe i falenderon të gjithë për fitoren: S’mora asnjë material nga Divjaka, veç respektit dhe votës. ZERO nga pasuria publike, ZERO për vete dhe...

Zëvendës kryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe ka bërë një falenderim publik në rrjete sociale pas fitores së Partisë Socialiste dhe miratimit të zgjedhjeve të...

Spiropali flet për figurat e njohura të PS që s’morën mandatin: Një sistem i ri që kishte shumë të panjohura, ka vend për të...

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ditën e sotme në një intervistë ka folur për zgjedhjet e 25 prillit. Spiropali është pyetur...

Ervin Salianji i bindur: Zero mundësi për koalicion PS-PD, nuk ka qeveri të gjerë me Edi Ramën

Demokrati Ervin Salianji i bindur thotë se nuk do të ketë një qeveri me bazë të gjerë mes PS dhe PD. Sipas tij, kjo...

Lajmet e fundit