Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ps tirane

“19-ta kërkon leje për t’u ulur në aeroport!”, Majko mesazh pasi humbi për “një fije” mandatin: Shpresoj t’u kem dhënë “everything”

Pandeli Majko reagon për herë të parë pasi humbi mandatin e deputetit në Tiranë për rreth një mijë vota. Ministri i Diasporës falenderon elektoratin dhe...

Garë e fortë mes socialistëve të Tiranës, Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi thyejnë herësin, i marrin mandatet Fidel Yllit dhe Ervin Bushatit (VOTAT)

Fatmir Xhafaj dhe Ornaldo Rakipi arrijnë të thyejnë herësin dhe sigurojnë dy mandate në listën e Partisë Socialiste për Qarkun e Tiranës. Të renditur...

PAMJET / Mitingu madhështor i Partisë Socialiste te Sheshi Skënderbej, Majko entuziast: Votoni 12!

Partia Socialiste është duke mbajtur mitingun përmbyllës për Tiranën në sheshin “Skënderbej”. Kandidatët për deputetë në listën e PS për Tiranën janë duke folur njëri...

Një vit para zgjedhjeve, Elisa Spiropali shpall fitoren: Vuloset fitorja historike e qarkut Tiranë për mandatin e tretë të PS me kryeministër Edi Ramën

Jemi një vit para zgjedhjeve të përgjithshme por kjo nuk e pengon Elisa Spiropalin të shpallë fitoren e PS. Ministrja e...

PS kopjon PD, nis punën në Tiranë në fillim të gushtit: S’ka pushime, të përgatitemi për 2021

Elisa Spiropali dhe Ervin Bushati, dyshja e emëruar nga kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama për drejtimin e qarkut të Tiranës nuk kanë vonuar...

Kryetarja e PS-së së Tiranës: Paratë i menaxhon im shoq! Në shtëpi gatuan ai, unë merrem me shtrimin e tryezës

Deputetja e PS, njëherazi kryetarja e PS-së për Tiranën, Blerina Gjylameti ka dhënë një intervistë tërësisht ndryshe në emisionin 'My living' në Vizion Plus....

GARË E FORTË NË TIRANË/ 4 gra në ‘luftë’ për kreun e FORUMIT të PS

Katër zonja janë në garë me njëra-tjetrën për të marrë kreun e Forumit të Gruas Socialiste. Zgjedhjet do të mbahen ditën...

Mori drejtimin e PS Tiranë, Gjylameti ka një mesazh për Saimir Tahirin

Deputetja Blerina Gjylameti ka reaguar ppër herë të parë pas zgjedhjes në postin mbajtur nga ish ministri Saimir Tahiri, atë të kryetarit të Partisë...

Lajmet e fundit