Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

prrenjas

Ministrja e Shëndetësisë viziton Elbasanin dhe jep lajmin e për mirë për 40 mijë banorë

“Brenda vitit nis rikonstruksioni i poliklinikës e Përrenjasit, e cila i shërben 40 mijë banorëve të kësaj zone”. Deklarata u bë nga Ministrja...

Aksident i rëndë në Prrenjas, përplaset familja që po udhëtonte me makinë

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë pranë fshatit Pishkash në Prrenjas. Dëshmitarët kanë thënë për Newsbomb.al...

Aksident në Prrenjas, dyshohet për viktima

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Rrajcë-Fushë të qytetit të Prrenjasit, ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.   ...

Arrestohen dy zyrtarët e bashkisë Prrenjas (EMRAT dhe akuzat që rëndojnë mbi ta)

Policia ka arrestuar dy zyrtarë të bashkisë Prrenjas për prerje pyjesh. Ndërkohë, në Përrenjas, në vendin e quajtur kthesa e...

Aksident i frikshëm në mesnatë, shoferi pret dorën, në gjendje të rëndë prindërit e tij

Një aksident i frikshëm ka ndodhur gjatë orëve të natës së mbrëmshme. 3 persona kanë mbetur të plagosur rëndë, pasi makina me të...

Kamionçina përplas rëndë makinën, plagosen 3 të rinj, 2 prej tyre në reanimacion

Një aksident i rëndë rrugor është regjistruar mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në vendin e quajtur Hotolisht. Një mjet...

Lajmet e fundit