Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

prrenjas

“25 prilli, provë force e karakterit tonë shqiptar”, Rama: Kemi bërë shumë, dhe shumë kemi, ama mos harroni dhe për të humbur ka shumë

Kryeministri Edi Rama u shpreh nga Prrenjasi se 25 prilli do të jetë provë force e karakterit shqiptar.“25 prilli është provë force e karakterit...

Grabitet me dhunë kambisti në Prrenjas, i vjedhin rreth 10 milionë lekë

Një kambist me iniciale B.Sh nga Prrenjasi është grabitur me dhunë nga persona të paidentifikuar ende. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur...

AKSIDENT NË PRRENJAS/ Makina që transportonte të sëmurën futet brenda në lokalin e karburantit, plagoset një grua dhe niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Prrenjas, ku një makinë e cila po transportonte një të sëmurë ka përfunduar brenda një lokali afër...

E tmerrshme në Prrenjas, makina del nga rruga dhe përplas për vdekje 25-vjeçarin

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur këtë pasdite në Prrenjas. Ngjarja ka ndodhur afër një shkolle të mesme në këtë qytet....

17-vjeçari u largua nga shtëpia se e rrihte babai: Nëna pas 11 vitesh flet me djalin: Burri më kërcënoi me pistoletë që t’i jepja...

Ditën e sotme ka rrëfyer historinë dramatike një grua 33-vjeçare nga Prrenjasi, e cila e ka kaluar jetën e saj në dhunë dhe vuajtje....

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Prrenjas: Rezulton pozitiv 32-vjeçari, shef i personelit të kompleksit ku punonte

Një i ri 32-vjeçar ka rezultuar pozitiv me koronavirus, duke u bërë kështu rasti i parë zyrtar me Covid-19 në Prrenjas. ...

Goditi punonjësin e policisë, arrestohet 38-vjeçari në Prrenjas

Policia ka arrestuar ditën e sotme një 38-vjeçar i cili goditi punonjësin e policisë në Prrenjas. Policia bën me dije se...

NGJARJE TRAGJIKE në Prrenjas/ Fëmija bie në gropën me ujë, ndërron jetë

Një ngjarje tragjike raportohet nga Prrenjasi ku ka humbur jetën një fëmijë. Sipas raportimeve të para, fëmija ka rënë në një...

Ngjarje të kobshme në vend, VRASJE E VETËVRASJE, 6 të vdekur brenda 3 orësh (DETAJE)

Dita e sotme mund të konsiderohet një ditë e errët për vendin tonë. Një bilanc tragjik përsa i përket viktimave, kësaj here jo nga...

Tjetër ngjarje e KOBSHME/ 28-vjeçari nga Prrenjasi gjendet i varur në pyll: Kishte një foshnje 6 muajshe (EMRI)

Dita e sotme mund të konsiderohet një ditë e errët për vendin tonë. Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në...

Lajmet e fundit