Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

prrenjas

Dy makina përplasen “kokë më kokë” në Librazhd-Prrenjas, plagosen tre persona (PAMJET)

Tre persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti rrugor që ka ndodhur pasditen e sotme me aksin Librazhd-Prrenjas. Dy prej të...

Zhduket pa lënë gjurmë 15 vjeçarja nga Prrenjasi, adoleshentja nga Tirana largohet nga banesa dhe s’kthehet më

Një 15-vjeçare është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë nënë e adoleshentes e cila ka bërë kallëzim në Polici për zhdukjen e vajzës së...

Aksident i rëndë në Prrenjas, makina humb kontrollin dhe del nga rruga, ndërron jetë shoferi 43-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Prrenjas, me pasojë humbje jete. Bëhet me dije se shtetasi Z.S., 43 vjeç, banues në...

Dogji me zjarr një sipërfaqe pylli, pjesë e parkut kombëtar Shebenik-Jabllanicë, shpallet në kërkim 20-vjeçari nga Prrenjasi

Një 20-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia, pasi dyshohet se i ka vënë zjarrin një sipërfaqeje toke. Bëhet me dije se është shpallur kërkim...

Aksident i rëndë në Prrenjas, mjeti përplas për vdekje këmbësoren (EMRAT)

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ka ndodhur sot në Prrenjas. Mësohet se një mjet ka përplasur për vdekje një këmbësore, e identifikuar...

Ishte e sëmurë dhe jetonte e vetme, gjendet e pajetë 65-vjeçarja në Elbasan

Një 65 vjeçare është gjetur e pajetë ditën e sotme në Elbasan. Bëhet me dije se rreth orës 08:50, në lagjen “Kongresi”, Elbasan, në banesën...

Digjet makina në Prrenjas, mjeti në pronësi të oficerit të Policisë Gjyqësore (EMRI)

Një makinë është djegur gjatë natës në Karkavec të Prrenjasit. Bëhet me dije se makina që është djegur është në pronësi të Pëllumb Radiçit, officer...

Aksident i rëndë në Prrenjas, humb jetën një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Prrenjas.Ngjarja ka ndodhur në fshatin Rrajcë, ku një mjet ka goditur nga pas një...

Përfundon numërimi në një tjetër bashki, PS del forcë e parë në PRRENJAS, ja sa marrin PD dhe LSI

Ka përfunduar procesi i numërimit të votave në bashkinë e Prrenjasit. Sipas rezultateve në këtë bashki Partia Socialiste ka dalë forcë e parë, ku ka...

Mbyllet numërimi në Belsh, PS del forcë e parë, LSI merr vota “sa për të thënë” (REZULTATI)

Pas Cërrikut, përfundon procesi i numrimit të votave edhe në bashkinë e Belshit, ku kryesuese në kstë bashki është Partia Socialiste. Sipas rezultateve PS ka...

Lajmet e fundit