Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

provat

Halit Valteri dorëzon prova të reja në SPAK: Janë kontrata 1.2 milionë dollarë të Ilir Metës, së shpejti arrestohet

Ish-deputeti Halit Valteri është shfaqur përsëri këtë të premte në ambientet e Prokurorisë Speciale SPAK, ku tha se ka dorëzuar prova të reja kundër...

Sali Berisha letër ambasadori britanik në Tiranë: Nuk keni fakte për non-gratën time e as më kërkuat ndjesë! Doni t’i zgjasni ditët Edi Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha, publikon një letër që i drejton ambasadorit britanik në Tiranë dhe i kërkon atij fakte dhe prova për shpalljen non-grata. Madje,...

Skandal/ Prokuroria “humb” provat e aksidentit në Tiranë, fajëson të moshuarën që u përplas për vdekje nga motori

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e sotme veprimet e Prokurorisë së Tiranës, e cila pa marrë parasysh të gjitha provat pushon çështjen dhe fajëson viktimën....

Ndikimi rus në fushatën presidenciale, Raporti i Muellerit përmban prova që godasin Trump

Hetuesit e përfshirë në procesin dy vjeçar hetimor të fushatës presidenciale të Donald Trump, kanë deklaruar se raporti i Muellerit përmban probva që godasin...

PD akuza qeverisë për dosjen ‘Babale’: Manipuluan provat që ‘fundosnin’ Fatmir Xhafajn dhe Ramën

Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Çlirim Gjata ka hedhur të tjera akuza ndaj qeverisë në një deklaratë për shtyp. ...

Audio-përgjimet, Paloka zgjohet i shqetësuar: Ja çfarë po bën Fatmir Xhafaj

Mbetet qe ne banken e te akuzuarve mos ulet Xhafaj , as i vellai trafikant por deputetet e opozites qe denoncuan faktet...

Denoncimi: Gruaja e gjetur e vdekur në tokën bujqësore në Pukë u vra, policia po fsheh provat

Dhe shefin e komisarjatit puk e njeh shum mir qe pat fsheh krimin para zdhjeve te vitit 2017 ku jan kap simpatizan te...

Xhafaj zbulon ku do të investohen paratë e buxhetit, kritika grupeve hetimore për ruajtjen e provave

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj deklaroi se buxheti i akorduar nga qeveria për këtë vit është më i larti në 10 vitet e fundit....


Lajmet e fundit