Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

protokolli

Ministria e Turizmit publikon PROTOKOLLIN e masave anti-COVID gjatë sezonit turistik: Mos hani me gishta…

Ministria e Turizmit ka publikuar protokollin e masave anti-COVID që janë të detyrueshme për t’u zbatuar gjatë sezonit turistik në Shqipëri.Sipas ministrisë, çdo sipërmarrje...

Miratimi i protokollit për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO, reagon Meta: Krenar

Më të sigurtë dhe më të fortë sëbashku në NATO’, shkruan Meta në Facebook.

Komisioni i Jashtëm voton protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

Komisioni i Jashtëm miratoi projektligjin për ratifikimin e protokollit të Traktatit të Atlantikut Verior për aderimin e Republikës së Maqedonisë se Veriut, në Nato....

Parlamenti shqiptar ratifikon të enjten Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO     

Kuvendi i Shqipërisë të enjten pritet të ratifikojë Protokollin për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO.    Kryeparlamentari Gramoz Ruçi pas takimit...

Protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO, parlamenti grek voton SOT

Pasditen e sotme pritet që Parlamenti i Greqisë të votojë protokollin e NATO-s për anëtarësimin e Maqedonisë në aleancën veri-atlantike. Ky...

Nënshkruhet protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO

Sot në selinë e NATO-s në Bruksel është nënshkruar protokolli për anëtarësimin e Maqedonisë në Aleancën Veri-Atlantike. Protokolli u nënshkrua...

Nishani, Meta, Rama dhe Bushati, të gjithë jashtë vendit, Niko Peleshi drejton shtetin, ja çfarë thotë protokolli

Presidenti i Republikës, Bujar Nishani i shoqëruar nga bashëshortja e tij, Odeta Nishani dhe kryeministri Edi Rama janë nisur sot paradite drejt Vatikanit për...

Lajmet e fundit