Tirana
few clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
40 %
4.1kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

TAG

protokoll

Ardi Veliu nënshkruan protokoll bashkëpunimi me policinë e Malit të Zi, çfarë parashikon marrëveshja

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Malit të Zi, Veselin Veljovic firmosën sot Protokollin...

Anëtarësimi i Maqedonisë në NATO, Komisionet miratojnë protokollin

Komisionet Parlamentare kanë miratuar protokollin për anëtarësimin në NATO të Maqedonisë së Veriut. Protokolli  u miratua me votat e mazhorancës dhe...

Tërhiqen “call center” nga Shqipëria, firmoset protokolli që vulos fatin e 25 mijë punonjësve shqiptarë

Ndër kompanitë më të mëdha të call-center janë tërhequr nga Shqipëria. Bëhet fjalë për Eni, Enel, Sky, Mediaset, Tim, Vodafone, Wind...

Lajmet e fundit